Yandaşlık dersi 1

Yandaşlık Dersi

Gazetecilikte Soru nasıl sorulur diye bir kitabı olan Gazeteci Dr. Sedef Kabaş, Tele1 televizyonunda Ekrem İmamoğlu’nu konuk etti ve bize yandaşlık nasıl yapılır dersi verdi.

Programın sunuşu aynen şu şekilde gerçekleşti.

“Hoş geldiniz. Bu akşam çok özel bir konuğum var. Hepinizin merakla yorumlarını, yanıtlarını beklediğiniz Sayın Ekrem İmamoğlu bu akşam programının konuğu olacak.

Tüm gözlerin üstünde olduğu bir isim Sayın İmamoğlu ve sürekli iktidar partisinin de hedefinde olan bir isim.

Aday olduğu seçimlerde ülkemiz Türkiye demokrasisi gerçek anlamda bir sınav verdi ve başarılı bir sınav verdi aslında ve sonrasında da Sayın İmamoğlu sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçimi kazanmadı. Aynı zamanda adeta Türkiye’nin geleceğine dair de umut veren bir isim olarak benimsendi. Sadece istanbullar değil tüm Türkiye tarafından.

Ve Türkiye’nin kalbinin attığı her probleme aslında kafa yoran ve İstanbul’un geleceği için var gücüyle çalışan bir isim Sayın İmamoğlu. Ama bir o kadar da her attığı adımın önüne taş koyuluyor ki bunları konuşacağız.

Yinede O, ne olursa olsun, kararlı bir şekilde hiç geri adım atmadan, hatta akla ziyan ölçüde sabırlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Dolayısıyla biz hem bu sabrını konuşacağız hem bu gayretini konuşacağız. Hem İstanbul’u, hem Türkiye sevdasını konuşacağız sayın İmamoğluyla.
Hoş geldiniz efendim.”

Lütfen bizi takip ediniz ve paylaşınız: